Заснована в 2009 році, Kontech Electronics є підприємством з іноземними інвестиціями зі статутним капіталом 10 мільйонів гонконгських доларів. Це наукові дослідження та розробки, виробництво та продаж в одному з виробників. Компанія розташована на вулиці Даланг, район Лунхуа в Шеньчжені, займає площу 8000 квадратних кілометрів. Основною продукцією є професійне телебачення, комерційний дисплей та інтелектуальний термінал. Вся продукція пройшла сертифікацію UL, CB, CE, EMC, MEPS, ETL та інші міжнародні сертифікати.

Завдяки багаторічному досвіду засновника в електронних сферах, а також професійній команді досліджень і розробок і продажів, Kontech поступово сформувала продуктову лінійку, в якій домінують сегментовані ринки та диференційовані продукти, завдяки чому компанія виділяється серед численних конкурентів і стає провідною. бренд у сфері професійного телебачення та інтелектуального дисплея. Ключові члени команди досліджень і розробок, інженерії, управління та маркетингу є представниками провідних корпорацій країни. На сьогоднішній день компанія налічує понад 200 співробітників, а також понад 40 спеціалістів у науково-дослідних та інженерних відділах. Спираючись на потужні технічні інновації, продукти, розроблені Kontech, задовольняють потреби своїх клієнтів. Більше того, володіючи понад 100 технічними патентами, Kontech була нагороджена як «Національне високотехнологічне підприємство», «Гуандунське спеціалізоване та інноваційне підприємство», «Відмінне підприємство з іноземних інвестицій», «Кредитне підприємство класу А для імпорту та експорту механічної та електричної продукції Китаю».

Дотримуючись філософії бренд-менеджменту «Створення цінності для клієнтів, обмін цінністю з користувачами», Kontech ніколи не припиняє впроваджувати інновації та оптимізувати свої продукти, продовжує створювати дисплейне обладнання з найкращою якістю, найкращою продуктивністю та найкращим користувацьким досвідом з точки зору користувача. потреби. У той же час він має повну та досконалу систему післяпродажного обслуговування, яка визначає задоволеність клієнтів як пріоритет за рахунок активної та швидкої реакції.

Завдяки видатній якості продукції та ефективному обслуговуванню клієнтів, Kontech широко визнані та визнані на світовому ринку, продукція експортується в більш ніж 100 країн і регіонів, таких як Сполучені Штати, Великобританія, Німеччина, Франція, Італія, Японія, Росія, Південна Корея, Сінгапур, Гонконг і так далі. Понад 200 клієнтів по всьому світу придбали наше спеціальне телевізійне та комерційне обладнання.

У майбутньому Kontech, технічно орієнтована та орієнтована на клієнта компанія, продовжить концентруватися на провідних технологічних інноваціях і надавати ще кращі продукти для населення.


Подія року