Як виглядає професійний водонепроникний зовнішній телевізор?

- 2021-08-27-

Професійний водонепроникний зовнішній телевізор – це справжнє відчуття від Smart TV на відкритому повітрі, він не тільки має кращу водонепроникність від екстремальних погодних умов, якість зображення надвисокої чіткості, чудовий звуковий ефект, легкий і міцний корпус, який прагне забезпечити клієнтів ідеальними враженнями від прослуховування на вулиці.

Рівень захисту телевізора до IP55 може бути пилонепроникним, водонепроникним, ультрафіолетовим тощо. Спеціальний високоякісний водонепроникний пульт дистанційного керування IP67, який підходить для будь-яких екстремальних погодних умов.

Професійно сертифіковані Smart TVS працюють на Linux і попередньо встановлені з Netflix, YouTube, Facebook, Accuweather, Mirracast RX, Vudu, Pandora HTML5 та іншими додатками. Навіть якщо APP буде оновлено, на роботу це не вплине. Користувачі більше не стикаються з проблемами підключення до інших телевізійних пристроїв, щоб дивитися Stream TV.


Бездротовий вихід Bluetooth: вбудований модуль Bluetooth може легко підключатися до зовнішніх динаміків без будь-якого підключення прошивки, так що ваші колонки можна вільно розташовувати без обмеження простору. У той же час, два потужних динаміка вбудовані, щоб на відкритому повітрі насолоджуватися ідеальним об’ємним звуком.

Від дизайну кульок підсвічування до передньої частини Open Cell відповідає зовнішнім стандартам, порівняно зі звичайним домашнім телевізором, довший термін служби, більш термостійкий. Корпус має повністю закриту алюмінієву конструкцію, унікальну внутрішню фізичну структуру, технологію теплопровідності, яку легко нагріти та ефективно зменшити вагу виробу. Розпорошений зовнішнім спеціальним алмазним лакофарбовим покриттям, ефективно захищає продукт при обробці, установці та використанні в процесі, не з'являться подряпини, проблеми з іржею. Усі роз’єми телевізора спрямовані вниз і захищені знімними кришками, щоб забезпечити легке підключення та загальний захист телевізора під час використання на відкритому повітрі.

Основною продукцією Kontech Electronics Co., Ltd є спеціальні телевізори, комерційні дисплеї, інтелектуальні термінали тощо. Усі продукти пройшли сертифікацію UL, CB, CE, EMC, MEPS, ETL та інші міжнародні сертифікати. Завдяки багаторічному досвіду засновника в галузі, а також професійній команді технічних ДОСЛІДЖЕНЬ, розробок і продажів, компанія поступово сформувала продуктову лінійку, де домінують сегментовані ринки та диференційовані продукти, завдяки чому компанія виділяється серед своїх аналогів і стає провідним брендом. в області спеціального телевізора та інтелектуального дисплея. Він завоював нагороди національного високотехнологічного підприємства, спеціалізованого нового підприємства провінції Гуандун, національного підприємства відмінних іноземних інвестицій, імпорту та експорту китайської механічної та електричної продукції кредитного підприємства класу А тощо.