Історія ТБ

- 2021-09-09-

Виготовлено: Наприкінці 19 століття кілька піонерів почали досліджувати та розробляти технології для передачі зображень. У 1904 році англієць Беллвелл і німець Корон винайшли технологію телепередачі однієї фотографії за раз. Кожна передача фото займає 10 хвилин. У 1924 році британські та німецькі вчені використовували механічне сканування для успішної передачі нерухомих зображень майже одночасно. Однак відстань і діапазон кабельної механічної телевізійної передачі були дуже обмежені, а зображення були досить грубими.
Зростання: У 1923 році російсько-американський учений Зворигін подав заявку на патенти на фотоелектричні кинескопи, телевізійні передавачі та телеприймачі. Вперше він прийняв на озброєння комплексну систему передачі та прийому «електронного ТБ» і став піонером сучасних телевізійних технологій. Застосування електронних технологій на телевізорах дозволило телевізорам вийти з лабораторії та в суспільне життя. У 1925 році британські вчені успішно розробили телевізори.

Зрілість: У 1929 році американський вчений Айвз передав 50 рядків кольорових телевізійних зображень між Нью-Йорком і Вашингтоном і винайшов кольорове телебачення. У 1933 році Зворигін успішно розробив камеру і кинескоп для телевізійних камер. Завершено процес виготовлення телекамери та дисплея повністю електронними. Поки що сучасна телесистема в основному сформувалася.