Щоденне обслуговування телевізора

- 2021-09-28-

Якщо телевізор використовується неналежним чином, це вплине на термін служби телевізора.
1. Зверніть увагу на вплив геомагнетизму. Флуоресцентний екран кольорового телевізора з великим екраном слід розташувати на південь або північ, щоб напрямок магнітного поля Землі відповідав напряму електронного променя в кінескопі, щоб запобігти впливу геомагнетизму на чистоту кольору.
2. Зверніть увагу на вентиляцію та відведення тепла. Використовуючи кольоровий телевізор з великим екраном, не накривайте його пластиковою тканиною, тканинною кришкою тощо, а також не набивайте пінопласт знизу, щоб не вплинути на повітропроникність і тепловіддачу кольорового телевізора.
3. Зверніть увагу на колір і обсяг. Колір, гучність і контраст кольорового телевізора з великим екраном повинні бути відповідними, щоб не тільки ефект перегляду був хорошим, але й економія енергії, а також продовження терміну служби телевізора.
4. Яскравість телевізора не повинна бути занадто великою. Якщо зображення чітке, краще відрегулювати яскравість на темніше. Якщо ви включите занадто високу яскравість, по-перше, це прискорить старіння флуоресцентної речовини телевізора, призведе до її передчасного виснаження, скорочуючи термін служби телевізора; .

5. Подбайте про захист кінескопа. Не рухайте та не струшуйте телевізор під час перегляду програми або коли він щойно вимкнений, щоб запобігти пошкодженню кинескопа. Кінцева трубка повинна бути захищена від прямих сонячних променів.