Як купити телевізор

- 2021-09-09-

Купуючи телевізор, загалом потрібно звернути увагу на наступні параметри:
1. Резолюція:
Роздільна здатність є важливим критерієм для вимірювання продуктивності РК-телевізорів. Основними параметрами роздільної здатності на поточному ринку є в основному 1366×768 та 1920×1080. Розпізнавання плоских телевізорів високої чіткості в горизонтальному та вертикальному напрямках перевищує 720 рядків. Простіше кажучи, справжній плоский телевізор високої чіткості повинен відповідати умові, щоб роздільна здатність була вище 1366×768.
2. Час відповіді:
Час відповіді також дуже важливий. Він визначить, чи не буде розмиття та зупинки під час відображення високошвидкісних динамічних зображень, нагадуючи всім: поточний час відгуку 8 мілісекунд може в основному відповідати вимогам використання. Взагалі кажучи, чим швидше час відгуку, тим менше залишків і залишкових зображень буде з’являтися на РК-телевізорі. Найкраще побачити ефект реального бойовика, перш ніж його купувати.
3. Яскравість і контрастність:
Насправді, ви можете безпосередньо ігнорувати параметри яскравості та контрастності, надані виробником, і безпосередньо покладатися на власний візуальний досвід. Метод полягає в тому, щоб перевірити яскравість і контрастність дисплея на відстані 5 метрів, звернути увагу на деталі деяких темних сцен і зробити ще кілька моделей. порівняння продукції.
4. Розмір:
Необхідно розібратися в розмірах будинку, в якому встановлений телевізор, щоб визначити, якого розміру телевізор потрібно придбати. Наприклад, найкраща відстань для 42-дюймового РК-телевізора становить від 2,5 до 3,3 метра, для 47-дюймового РК-телевізорів — від 3 до 4 метрів, а для 55-дюймового РК-телевізорів — від 4,5 до 5,5 метрів. Вибирайте розмір телевізора в залежності від ситуації.
5. Інтерфейс HDMI:
Інтерфейс HDMI – це цифровий інтерфейс, який може одночасно передавати аудіо та відеосигнали. Це не тільки спрощує з’єднання та зменшує навантаження на з’єднання, але й забезпечує величезну пропускну здатність для передачі цифрового сигналу. Наголошуючи на важливості цього інтерфейсу, в основному полягає в тому, що нові та майбутні програвачі дисків, комп’ютери, домашні кінотеатри та інші пристрої будуть активно використовувати цей інтерфейс, і використання цього інтерфейсу для підключення до цих пристроїв, безсумнівно, дасть найкращі результати. .
6. Мертві пікселі:
Обов’язково перед покупкою уважно подивіться, чи немає на екрані яскравих і темних плям. Ви можете шукати темні плями, коли екран білий, і яскраві плями, коли екран чорний. Розкажіть усім, як розрізняти мертві точки: шукайте темні плями, коли екран повністю зелений, і яскраві плями, коли екран повністю синій. Як тільки є яскраві або дуже темні плями, це легко побачити.
7. Пульт дистанційного керування:
Найлегше не звернути увагу при виборі – це пульт дистанційного керування. Пульт дистанційного керування має високу стійкість. Хороший пульт дистанційного керування дає людям дуже міцне відчуття, тоді як поганий пульт зазвичай виглядає дуже легким. Причина в тому, що матеріал, який використовується в корпусі, відрізняється, за винятком фактичного виготовлення компонентів всередині. З точки зору герметичності верхньої та нижньої оболонки пульта, хороша комбінація дуже щільна, а погана – нещільна. Хорошу кнопку можна натиснути з відповідною силою, з хорошою еластичністю та сильною силою відскоку. Нарешті, ви також можете натиснути, щоб прослухати звук. Поганий пульт дистанційного керування звучить так, ніби він порожній всередині, а хороший пульт дистанційного керування звучить як міцний завдяки справжньому виконанню.
8. Дизайн:
Вибираючи РК-телевізор, необхідно також звернути увагу на те, чи відповідає гуманізований дизайн вашим власним потребам. Наприклад, інтеграції зовнішнього вигляду плоских телевізорів і дизайну будинку в даний час приділяється безпрецедентна увага, і зовнішній вигляд не можна ігнорувати. Наприклад, такі функції, як активне регулювання підсвічування та прийом бездротових навушників, впливатимуть на якість використання. Зокрема, особливо важливий дизайн динаміка, оскільки погане прослуховування неодмінно вплине на ефект перегляду. Порівняно зі звичайним традиційним двостороннім вертикальним дизайном динаміків горизонтальний тип поступово став популярним.
Оскільки поточний РК-екран 16:9 є основним напрямком розробки РК-телевізорів, це змушує РК-телевізор розширювати довжину корпусу РК-телевізора у вертикальному напрямку, а горизонтальна конструкція динаміків РК-телевізорів створює загальне розташування РК-телевізора 16:9. ТБ більш злагоджений. Крім того, горизонтальна конструкція динаміка сприяє виконанню вокального діалогу, роблячи людей більш зануреними, а його функція подібна до центрального динаміка в системі об’ємного звуку. У системі об’ємного звучання 70% звуку виходить із центрального динаміка.
9. Післяпродажне обслуговування: (Настінний телевізор потребує професійного встановлення)

Післяпродажне обслуговування в основному базується на гарантійному терміні РК-екрану. За звичайних обставин виробники надають безкоштовну гарантію на всю машину протягом одного року та безкоштовну гарантію на інші частини протягом трьох років. Для РК-телевізорів, які потребують настінного монтажу, рекомендується попросити виробника приїхати і встановити їх професійно. Згідно з нещодавно випущеними в країні стандартами встановлення плоских телевізорів цього року, основні виробники повинні мати можливість надавати послуги з встановлення від дверей до дверей.