Smart TV може це зробити

- 2021-09-09-

Як володаря розваг у вітальні, статус телевізора в останні роки можна сказати, що він нестабільний. Переглядаючи прямі трансляції, граючи в ігри та переглядаючи новини, ми проводимо багато часу на маленькому екрані свого мобільного телефону. Під час Весняного свята, окрім того, щоб сидіти перед телевізором і дивитися шоу, ви хочете відчути щось нове зі своїм нещодавно придбаним телевізором з великим екраном?
Давайте спочатку навчимо вас основним операціям. Взаємодія з багатьма екранами в основному стала необхідною функцією Smart TV. Завантаживши мобільний додаток або WeChat, ви можете підключити свій мобільний телефон до телевізора, і ви можете безпосередньо керувати телевізором через свій мобільний телефон, таким чином позбувшись інфрачервоного пульта дистанційного керування. Труднощі в роботі приладу. Крім того, деякі телевізійні продукти також можуть шукати фільми та запитувати погоду за допомогою мобільних телефонів, а також передавати відео та фотографії з мобільних телефонів безпосередньо на телевізори з великим екраном.
Метод дуже простий. Як правило, ми можемо шукати «Mobile Screen Projection» або «WeChat Internet» на ринку телевізійних програм, завантажувати відповідне програмне забезпечення та сканувати QR-код, щоб реалізувати взаємозв’язок між мобільним телефоном і телевізором. Єдине, що слід зазначити, це те, що нам потрібно підключити телевізор і мобільний телефон під одним WIFI.
Для пісні K не потрібен мікрофон, і телефон може виконувати його роль!
Телевізійне караоке не є новим, але не у всіх є мікрофон у себе вдома. Це робить ці програми для пісень K прикрасою. Оскільки телевізори стають розумнішими, а їх основні конфігурації стають все вищими, з’явилося багато чорних технологічних функцій, наприклад, мобільні телефони можуть діяти як мікрофони для співу пісень.
Їсть курку, слава короля, телевізор всесильний
Ефект від ігор на екрані мобільного телефону дійсно не ідеальний. Дивитися деякий час за мобільним телефоном і деякий час дивитися телевізор значно підвищить ймовірність помилкових дотиків, а досвід значно зменшиться. У цей час ми також могли б придбати деяке обладнання, щоб зробити гру приємнішою.
VR, AR, ці чорні технологічні телевізори також можуть це зробити
Можна сказати, що поєднання віртуальної реальності та телебачення є новою тенденцією. Принцип роботи VR TV насправді дуже простий. Підключіть мобільний телефон до телевізора через локальну мережу. Після підключення кут огляду телевізора буде слідувати за обертанням мобільного телефону і змінюватиметься, а мобільний телефон буде відображатися на екрані телевізора. Відображуваний вміст після того, як мобільний телефон поміщається в дисплей, встановлений на голові віртуальної реальності, і надягається, на екрані телевізора відображатиметься вміст, який люди бачать у VR, щоб отримати 720° панорамний огляд.
Приємність VR TV полягає в тому, що коли ви надягаєте гарнітуру VR і занурюєтеся в гру, друзі поруч з вами можуть дивитися гру синхронно на телевізорі. Усім байдуже, наскільки гостра ваша операція, аби тільки побачити, як ви виглядаєте, коли злякалися і впали.
AR (Augmented Reality), ця технологія поєднує віртуальний світ із реальним світом і створює взаємодію.
Для роботи з іграмою AR потрібна професійна камера, яка може бути живлена, під’єднавши телевізор через USB, підключи і грай, і не потребує встановлення жодних драйверів. Під час досвіду камера використовується для захоплення зображення того, хто переживає, додаючи віртуальну картинку до реальної сцени, і ви можете отримати сенсорний досвід, який важко доторкнутися в повсякденному житті.

Перераховані вище функції досить практичні, хоча деякі програми не є ідеальними, але новий досвід дійсно може принести більше задоволення, поспішіть і спробуйте.