Як встановити телевізор у ванній?

- 2021-09-28-

У сучасному домашньому побуті деякі сім'ї мають умови і люблять приймати ванну для відпочинку, і встановлять аванна кімната телевізору ванній їхнього будинку.
Телевізори ще називають водонепроникними. Найбільша відмінність між водонепроникними телевізорами та звичайними телевізорами полягає в тому, що вони водонепроникні і їх можна встановлювати у вологих і водних середовищах, таких як ванні кімнати та громадські лазні. Вони досить популярні серед споживачів. Отже, як встановити телевізор у ванній?
Перший крок установки телевізора у ванній кімнаті
Визначте, де встановити телевізор, і зарезервуйте/викопайте отвір відповідного розміру в стіні для вбудовування водонепроникного телевізора.
Технічні характеристики та запобіжні заходи:
1. Цей крок необхідно виконати до обробки стін (наприклад, облицювання плиткою),
2. Зарезервуйте вбудований отвір і тримайте його паралельно вертикалі із загальним простором, щоб уникнути нахилу телевізора після встановлення.
3. Край закладеного отвору повинен бути прямим і без задирок і зазорів. Внутрішня стінка повинна вирівняти стик. Щоб гарантувати, що вбудовані частини заднього корпусу можна легко застібати.
Другий крок званна кімната телевізорвстановлення:
Вставте кабель живлення та потрібний кабель даних у вбудований отвір.
Технічні характеристики та запобіжні заходи:
1. Встановіть стандартну тристоронню розетку в нижній частині отвору для вставки, якщо шнур живлення заблокований.
2. Інші кабелі передачі даних можуть бути встановлені за вибором, довжиною 30 мм (розраховано як центр отвору витягується вертикально назовні)
3. Кінець кабелю даних потрібно підключити до стандартного штекера, який разом підключається до ТВ-порту.
Третій крок установки телевізора у ванній:

1. Спершу вставте в отвір вбудовані частини заднього корпусу, а після визначення положення позначте стіну відповідно до отворів для гвинтів на корпусі. Потім вийміть задню оболонку попередньо
Вставте деталі, проколіть отвори в стіні згідно з мітками, щойно зараз, і вставте розширювальні гумові заглушки. Нарешті, вставте закладені частини задньої оболонки та затягніть гвинти.
2. При розміщенні та фіксації вбудованих частин заднього корпусу зверніть увагу на передню та задню частину, а також зверніться до отвору для підвісу на корпусі.
Четвертий крок званна кімната телевізорвстановлення:
Під’єднайте кабель даних і кабель живлення, а потім вставте телевізор у вбудовану частину задньої панелі, щоб завершити встановлення.
Технічні характеристики та запобіжні заходи:
При підключенні кабелю даних та кабелю живлення зверніть увагу на відповідний інтерфейс. Щоб нормально працювати. Коли вставляєте в телевізор, розташуйте кабель даних
Гладка, щоб не здавлювати і не згинатися.
У наведеному вище вмісті йдеться про те, як встановитиванна кімната телевізор. Чи знаєте ви, як зараз встановити телевізор у ванній? Сподіваємося, що наведений вище вміст може допомогти вам, коли вам це потрібно.