Чому іноземці люблять встановлювати телевізор у ванній?

- 2021-09-29-

У Китаї в кожній родині є телевізор, який в основному встановлюється у вітальні. Невелика кількість сімей також вирішує встановити один у кімнаті, але дуже мало з них встановлюється у ванній кімнаті. чому? Причина проста. По-перше, нам не потрібно стільки телевізорів. По-друге, наші домашні телевізори не підходять для ванних кімнат, а рівень їх захисту не відповідає вимогам ванних кімнат. Водонепроникні телевізори для ванної кімнати Kang Rong дуже популярні за кордоном. Тому сьогодні я розповім про те, чому іноземці люблять встановлювати телевізори у ванних кімнатах.

По-перше, випливає з кінцевого прагнення до життя
1. Прагнення до досконалості в оформленні кімнати
У Європі та Америці багато землі та приватизації, особливо віл та ферм. Вони дуже уважно ставляться до зовнішнього оформлення та внутрішнього оздоблення будинку. Стилі оздоблення, які ми часто чуємо, це європейський та американський стилі. Звичайно, ви, напевно, чули про вікторіанський стиль, французький стиль, англійський стиль кантрі та мінімалізм. Стиль доктрини, скандинавський стиль, морський стиль, індустріальний стиль і т. д. Незалежно від стилю, він виглядає дуже тепло і комфортно, і сповнений художнього почуття. Навіть якщо ви встановите телевізор у ванній кімнаті, ви купите не просто його, а професійний водонепроникний телевізор. Колір рамки телевізора не є чорним у наших звичайних сім’ях, але колір рамки телевізора налаштовується відповідно до загального стилю оздоблення. Нехай телевізор і ванна кімната ідеально поєднуються разом.

Два. Спосіб життя
Кожна країна має свою культуру, життєві звички тощо. У європейських та американських сім’ях у ванних кімнатах будуть ванни. Наприклад, у Великобританії багато людей проводять у ванні 1-2 години. Раніше вони купалися, читаючи газети та книги. Тепер завдяки водонепроникному телевізору вони можуть дивитися новини в режимі реального часу або дивитися телевізор безпосередньо. , Фільми, вар’єті тощо.


По-третє, переваги KangrongВодонепроникний телевізор
Телевізор встановлюється у ванній кімнаті і має бути водонепроникним, водонепроникним і паронепроникним, стійким до високих температур тощо. Водонепроникний телевізор Kangrong має високу водонепроникність. Його спеціальний футляр і основна плата з РК-екраном створюють дзеркаловодонепроникний телевізормають сильний захист від водяної пари, а вбудований метод монтажу можна ідеально інтегрувати з ванною кімнатою. Тому не варто турбуватися про те, що телевізор пошкодиться при встановленні у ванній кімнаті, а також не варто переживати, що телевізор буде не на своєму місці, якщо його встановити у ванній кімнаті. Завдяки своїм перевагам, водонепроникний телевізор Kangrong завоював прихильність клієнтів.