Специфічні методи гідроізоляції зовнішніх телевізорів

- 2021-09-29-

Як випливає з назви, зовнішні телевізори використовуються на вулиці, а навколишнє середовище є відносно суворим. Наприклад, висока температура влітку, холодні хвилі взимку, а іноді і сильний вітер, сильні дощі та сильний сніг. Якщо ви не зробите добре в цих аспектах,зовнішні телевізорине зможе діяти. Тому гідроізоляція вуличних телевізорів є дуже важливим питанням.
Ось короткий огляд конкретних методів гідроізоляції зовнішніх телевізорів:

1. Усуньте витік
Якщовідкритий телевізорі задня панель щільно з'єднані, внизу має бути протікаючий отвір. Для витоку води використовується так званий протікаючий отвір. Незалежно від того, наскільки тісно з’єднані передня і задня сторони рекламної машини для зовнішнього рідкокристалічного екрану, з роками в ній все одно залишається більше чи менше води. Якщо в нижній частині рота немає протікаючого отвору, з часом води буде накопичуватися все більше і більше. Якщо протікає отвір, вода витече, що може відігравати хорошу водонепроникну просочення, це також добре для затримки терміну експлуатації рекламної машини для зовнішнього РК-екрана.

2. Додайте об'ємну плату для герметизації клею
При установцівідкритий телевізоркомплектів, не додавайте задню панель або задню панель без герметика. Згодом електронні компоненти неминуче потраплять у воду, а рекламний програвач зовнішнього РК-екрана з часом матиме проблеми. Найбільше бояться електронних компонентів – вода. Як тільки вода потрапить в ланцюг, це призведе до згоряння контуру. Ці проблеми, які можна вирішити під рукою, не можна ігнорувати.

3.відповідний рядок

Під час встановлення anвідкритий телевізор, необхідно вибрати відповідний провід для штепсельного з’єднання. В основному дотримуються принципу великий і не маленький, тобто розраховується сумарна потужність вуличного телевізора. Використовуйте дріт трохи більшого розміру. Найкраще не використовувати лише або занадто маленьку. Провід, який може легко спричинити перегорання проводів, що вплине на безпечну експлуатацію зовнішніх телевізорів.