Функції Sauna TV

- 2021-09-30-

Телевізор сауниЦе також невеликий РК-телевізор, який використовується у вітальні або масажному кабінеті деяких місць відпочинку та розваг, таких як сауни, купальні та спа-центри. Його головна функція полягає в тому, щоб гості дивилися та насолоджувалися телевізійними програмами, щоб гості могли краще насолоджуватися послугою, і це не вплинуло на відпочинок інших гостей.

Телевізор саунифункція

1. Тепер, коли РК-технологія та технологія світлодіодного дисплея стали популярними, з 2011 року екрани зТелевізори Sannaзазвичай були замінені на світлодіодні дисплеї розміром понад 19 дюймів.

2. На телебаченні сауни компанія може налаштувати стартап на відображення корпоративного ЛОГОТИПА, який може краще рекламувати та покращувати корпоративний імідж.

3. Джерело сигналу увімкнення можна заблокувати, або статус AV/VGA можна заблокувати за допомогою пароля, щоб гості не перемикалися на статус AV/VGA під час налаштування каналу самостійно.

4. Ви можете заблокувати певний канал, тобто ви можете відображати певний канал, коли ви його вмикаєте, або корпоративне відео.

5. Можна встановити максимальний ліміт гучності, щоб, коли гості користуються телевізором, вони могли уникнути занадто гучного звуку та впливу на інших гостей, створюючи тиху та комфортну атмосферу.

6. Ви можете обмежити функцію пошуку каналів і заблокувати меню пошуку, щоб забезпечити уніфікацію всього телеканалу та зручнішого керування.