Професійний RV TV робить вашу подорож приємнішою

- 2021-10-07-

Оскільки в Сполучених Штатах та Європі є більше таборів для автофургонів, а заходи підтримки є відносно зрілими, автофургони дуже популярні в Європі та Сполучених Штатах. З точки зору даних, Європа знаходиться в момент сильного імпульсу для розвитку RV. З моменту початку економічної кризи в 2008 році випуск фургонів у Сполучених Штатах перевищив 2,4 мільйона одиниць. Наразі кількість фургонів у Сполучених Штатах перевищила 10 мільйонів, тобто кожен 10 американець. Серед них одна особа є власником фургона. З точки зору ринку, американський ринок фургонів розвивається відносно гладко, а весь європейський ринок фургонів демонструє тенденцію зростання.

Зі збільшенням попиту на фургони збільшується попит на телевізори RV. Телевізор RV є одним з основних необхідних приладів. Він зможе не тільки розважити ваше дозвілля в автомобілі, але й не дозволить пропустити чудові фільми та важливі новини.
Kang Rong вже 12 років займається дослідженнями, розробкою та виробництвом спеціальних телевізорів, в основному експортується в Європу, Америку, Австралію, Нову Зеландію та інші країни. Це професійний виробникТелевізори RV. Оскільки різні країни мають різні вимоги до телевізорів RV, наші телевізори RV будуть модифіковані відповідно до країни-експортера, що повністю відповідає стандартам RV в основних країнах.

Говорячи про це, має бути багато друзів, які хочуть запитати: чи не можна використовувати звичайні побутові телевізори дляТелевізори RV? Так, загальний домашній телевізор не підходить. Редактор розповість вам про відмінності та подібності між професійними телевізорами RV та звичайними побутовими телевізорами. Навіщо використовувати професійні телевізори RV? Подробиці такі:

1.: При запуску RV TVнапруга раптово підвищиться, якщо напруга не широка, телевізор згорить.

2.: Kang Rong самостійно розробив корпус і пройшов випробування на вібрацію. Ударів не уникнути, коли фургон їде. Корпус легко зламати при використанні звичайного побутового телевізора.

3. Його можна підключити безпосередньо до зовнішніх динаміків, а також підтримує бездротове підключення Bluetooth; Інтерфейс HDMI з функціями ARC, CEC і MHL.

4.: Кан ЖунRV TVмає вбудований DVD, а його дизайн врівень із настінним кріпленням, що дозволяє заощадити місце.

5. Як домашні телевізори, професійніТелевізори RVтакож підтримує підключення Android WiFi.

6. Звук гучніший і об'ємніший, ніж традиційні колонки, а якість звуку краща. Навіть під час водіння звук дуже хороший.

7. Конструкція з широким кутом огляду 178°/178° робить зображення під будь-яким кутом огляду дуже природним.

Підводячи підсумок, телевізор, встановлений в автофургоні, повинен бути оснащений професіоналомRV TVщоб подорожі були більш безпечними та безтурботними! Kang Rong прагне створити найкращий професійний, візуальний та аудіальний телевізор на автофургонах, щоб зробити вашу подорож приємнішою!