Водонепроникний смарт-телевізор на вулиці, ви цього заслуговуєте!

- 2021-10-07-

Професійний водонепроникний відкритий телевізорце справжній відкритий смарт-телевізор. Він не тільки має кращу водонепроникність і екстремальні погодні характеристики, якість зображення надвисокої чіткості, чудові звукові ефекти, легкий і міцний корпус, а також прагне надати клієнтам ідеальний досвід прослуховування на вулиці.
Рівень захисту телевізора досягає IP55, який може бути пилонепроникним, водонепроникним, захищеним від ультрафіолету тощо. Спеціальний водонепроникний пульт дистанційного керування високого рівня IP67, який підходить для будь-яких екстремальних погодних умов.

Професійно сертифікований Smart TV використовує операційну систему Linux і попередньо встановлені програми, такі як Netflix, YouTube, Facebook, Hotather, Mirracast RX, Vudu, Pandora HTML5 тощо. Навіть якщо додаток оновлено, це не вплине на роботу. Користувачі більше не стикаються з проблемою підключення інших телевізійних пристроїв для перегляду Stream TV.

Бездротовий вихід Bluetooth: вбудований модуль Bluetooth можна легко підключити до зовнішніх пристроїв динаміків без будь-якого підключення прошивки, так що ваші колонки можна розмістити за бажанням без обмежень простору. У той же час два потужних корпусних динаміка вбудовані, щоб гарантувати, що ви можете насолоджуватися неперевершеним об’ємним звуком під час використання на відкритому повітрі.

Відкрита комірка від дизайну кульок підсвічування до передньої частини відповідає зовнішнім стандартам, що має більший термін служби та термостійкі, ніж звичайні побутові телевізори. Корпус має повністю закриту конструкцію з алюмінієвого профілю, а унікальна внутрішня фізична структура теплопровідності легко розсіює тепло і ефективно знижує вагу виробу. Зовнішнє спеціальне алмазне фарбове покриття розпилюється для ефективного захисту продукту від подряпин та іржі під час транспортування, монтажу та використання. Усі інтерфейси телевізора звернені донизу та захищені знімною кришкою, щоб забезпечити зручне підключення та водночас забезпечити більш повний захист телевізора під час використання на відкритому повітрі.