Різниця між зовнішнім і домашнім телебаченням

- 2021-10-08-

Різниця між ними по суті полягає в наступному:

(1) Водонепроникна функція: зпрогравач зовнішньої рекламирозміщується на відкритому повітрі, його слід вважати водонепроникним. Якщо вода протікає, це спричинить витік електрики під час використання, створюючи загрозу безпеці та загрожуючи життю інших. Тому гідроізоляція стала першочерговим завданням для зовнішніх випробувань машин.
(2) Захист від ультрафіолету: екран дисплея є найбільш крихким місцеммашина для зовнішньої реклами. Його крихкість відображається не тільки на його стійкості до нападів, але й у таких аспектах, як вплив на вулиці. На відкритому повітрі неналежний захист від ультрафіолету скорочує термін служби РК-екрану та призведе до зміни кольору. Вибір РК-екрану та зовнішнього скла необхідно ретельно відібрати та перевірити перед використанням на зовнішньому блоці.
(3) Функція захисту від пилу: зазвичай телевізори використовуються лише в невеликих приміщеннях, таких як будинки та вітальні. Умовно кажучи, середовище використання відносно чисте, контроль температури та вологості є розумним, а потік людей невеликий. Майже всі зовнішні блоки розміщуються в місцях з інтенсивним рухом транспорту. Кожен день люди приходять і йдуть, в результаті чого в повітрі витає багато пилу. Якщо немає належного захисту, це призведе до потрапляння пилу всередину машини та її прилипання до лінії, що призведе до того, що апарат не зможе нормально використовуватися.
(4) Різниця в матеріалі зовнішньої рами машини: це також найбільша різниця між зовнішньою машиною та телевізором. Всім відомо, що в телевізорах зазвичай в якості опори використовуються пластикові корпуси, які підходять тільки для звичайного використання всередині приміщень. Якщо пластиковий корпус тривалий час піддається впливу вітру та сонця, швидкість старіння буде дуже швидкою. Тому при виборі матеріалів для зовнішніх блоків в першу чергу необхідно враховувати проблему старіння. Таким чином, зовнішній корпус зовнішніх блоків зазвичай використовує оцинкований лист (сталева пластина) товщиною 1,5 мм або більше як основний механізм із супер антикорозійною порошковою фарбою, що розпилюється, так що його можна використовувати в Survive будь-де на відкритому повітрі, що значно підвищує безпеку. в громадських місцях. Таким чином, зовнішній пристрій потребує багатьох процесів для завершення від виробництва до відвантаження, а потім до доставки.
(5) Різниця в яскравості: з РКмашини для зовнішньої рекламизазвичай з’являються на відкритих і добре освітлених місцях, яскравість домашніх телевізорів і цивільних дисплеїв важко задовольнити потребам, тому виділення також є комерційними дисплеями, такими як машини для зовнішньої РК-реклами та машини для мережевої реклами. Головною особливістю обладнання є те, що вона значно перевищує яскравість екрану телевізора. Зовнішній блок може реалізувати автоматичну чутливість до світла та автоматично регулювати яскравість екрану відповідно до яскравості зовнішнього освітлення.
У той же час ми також можемо налаштувати його під клієнтів відповідно до їхніх потреб та сценаріїв використання зовнішніх блоків. Такі як моніторинг навколишнього середовища, розумний громадський транспорт, моніторинг натовпу, послуги мальовничих місць тощо.
(6) Різниця в терміні служби: оскільки розташування телевізора відрізняється від положення телевізорамашина для зовнішньої реклами, телевізор не можна ввімкнути та відтворювати безперервно протягом 24 годин, а рекламна машина зазвичай повинна працювати тривалий час без перерв, що вимагає відмінної стабільності та хорошого тепловідведення. Тому в апараті зовнішньої реклами використовуються високотемпературні високояскраві РК-екрани промислового класу. І материнська плата, і блок живлення використовують пристрої високого рівня безпеки. У певних випадках їх можна вмикати та відтворювати безперервно протягом 18 годин або навіть 24 годин. . У сучасному діловому суспільстві час використовується для обчислення грошей, а стабільність товарів безпосередньо визначає розмір доходу.