Визначення рівня захисту екрана дисплея

- 2021-10-09-

Визначення рівня захисту рівня IP, оскільки необхідно звернути увагу на специфікації захисту від вологи та наливу в застосуванні світлодіодної промисловості, система рівня захисту IP (МІЖНАРОДНИЙ ЗАХИСТ) розроблена IEC (МІЖНАРОДНА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОМІСІЯ). Лампи класифікуються за пило- і вологостійкістю. Сторонні предмети, про які тут йдеться, включають інструменти, пальці людини тощо, не повинні торкатися струмовідних частин лампи, щоб уникнути ураження електричним струмом.

Рівень захисту IP складається з двох цифр
Перша цифра вказує на рівень запиленості лампи і запобігання проникнення сторонніх предметів
Друга цифра вказує на ступінь герметичності лампи від проникнення вологи та води. Чим більше число, тим вище ступінь захисту.
Визначення першого позначеного числа:
0 Без захисту: немає спеціального захисту для людей або речей за межами
1 Запобігайте проникненню твердих предметів розміром більше 50 мм: не допускайте випадкового контакту тіла людини (наприклад, долоні) з внутрішніми частинами лампи. Запобігайте проникненню сторонніх предметів більшого розміру (діаметр більше 50 мм).
2 Запобігайте проникненню твердих предметів розміром більше 12 мм: не допускайте торкання пальцями людини внутрішніх частин лампи, щоб запобігти проникненню сторонніх предметів середнього розміру (більший діаметр 12 мм).
3 Запобігайте проникненню твердих предметів розміром більше 2,5 мм: не допускайте попадання інструментів, проводів або подібних дрібних сторонніх предметів діаметром або товщиною більше 2,5 мм у внутрішні частини лампи.
4 Запобігайте проникненню твердих предметів розміром більше 1,0 мм: не допускайте попадання інструментів, проводів або подібних дрібних сторонніх предметів діаметром або товщиною більше 1,0 мм у внутрішні частини лампи.
5 Пилонепроникний: повністю запобігає проникненню сторонніх предметів. Хоча потрапляння пилу неможливо повністю запобігти, кількість настирливого пилу не вплине на нормальну роботу лампи.
6 Пилонепроникний: повністю запобігає проникненню сторонніх предметів і може повністю запобігти потраплянню пилу
Визначення другого маркувального номера
0 Без захисту: Без захисту.
1 Запобігайте проникненню крапельної води: вертикальна вода, що капає (наприклад, конденсована вода) не спричиняє шкідливого впливу на лампу.
2 Він все одно може запобігти крапельницю води, якщо її нахилити на 15 градусів: коли лампу нахилено від вертикалі до 15 градусів, вода, що капає, не спричинить шкідливого впливу на лампу.
3 Запобігайте проникненню розпиленої води: захищайте від дощу або не допускайте потрапляння води, що розбризкується під кутом менше 60 градусів від вертикалі, у лампу та спричиняє пошкодження.
4 Запобігайте проникненню бризок води: не допускайте потрапляння бризок води з усіх боків у лампу та її пошкодження.
5 Запобігайте проникненню розпиленої води: не допускайте попадання води з сопла з усіх боків у лампу та її пошкодження.
6 Запобігайте проникненню великих хвиль: лампи, встановлені на палубі, можуть запобігти пошкодженню, спричиненому вторгненням великих хвиль.
7 Запобігайте проникненню води під час занурення у воду: лампи занурюються у воду на певний період часу або тиск води нижче певного стандарту, щоб гарантувати, що потрапляння води не завдає шкоди.
8 Запобігайте проникненню води під час занурення: лампа буде тонути на невизначений час під заданим тиском води, щоб гарантувати, що вона не буде пошкоджена через потрапляння води.
В даний час світлодіодна промисловість зовнішнього освітлення ідисплей водонепроникна коробкаКорпус може досягати IP65 на передній і задній панелях заводських тестів, а корпус екрану називається зовнішнім водонепроникним екраном.