Розумне дзеркало для фітнесу, зустрічайте себе краще

- 2021-10-09-

Тишачарівне дзеркалоце як дзеркало, і ви можете сфотографуватися з одягом, щоб виходили гарно кожен день. Тихе чарівне дзеркало також як витвір мистецтва, ультратонке, металеве оправа, гарний зовнішній вигляд, що прилипає до стіни, як витвір мистецтва.

Theчарівне дзеркалона роботі схожий на інтелектуального робота з унікальним дзеркальним дисплеєм, сенсорним керуванням, розпізнаванням людського тіла та технологією вимірювання фізичної підготовки; мозок зберігає наукові дані, що дозволяє глибше зрозуміти себе. Система містить показник здоров’я, ступінь ожиріння, ІМТ, стандартну вагу, кількість контролю ваги, кількість контролю жиру, здоровий діапазон ваги, кількість контролю м’язів, рівень жиру в організмі, жирову масу, м’язову масу, кількість води, основне споживання енергії, швидкість м’язів, швидкість води , індекс вісцерального жиру, кісткова маса, скелетні м’язи, білкова маса, кількість білка, кількість підшкірного жиру, розмір тіла, вік тіла тощо. Він також записуватиме час щоденних фізичних вправ, частоту серцевих скорочень, ефективний час сну, глибокий сон час, і підкаже вам час, який підходить для вправ, рекомендації щодо дієти тощо. В результаті ви будете краще знати свій фізичний стан, вчасно коригувати свій стан і зберігати його протягом певного періоду часу, і ви стати здоровішим і красивішим.
Чарівне дзеркало на роботі також як особистий тренер. Кан Ронгачарівне дзеркаломає наукову систему фітнесу, використовує найновішу технологію інтелектуального сприйняття AI, а вбудована нейронна мережа незношуваного розумного фітнес-терміналу (розумне дзеркало) буде збирати інформацію про рух людини. (результати класифікації розпізнавання швидкості, напрямку, кута та дії) підсумовуються та обробляються алгоритмами, упаковуються та виводяться користувачам у русі. Щоб досягти ідеального досвіду наукової придатності та ефективної фітнесу. Він також може точно виправляти помилки, здійснювати зворотний зв’язок у режимі реального часу, автоматично розпізнавати тренувальне обладнання та давати професійні пропозиції, схожі на тренера, щоб зробити ваші рухи більш точними та професійними.

Фітнес-система Magic Mirror також має персоналізовану систему тренувань. Ви можете безпосередньо вибрати необхідні навчальні посібники з фітнесу на розумному дзеркалі фітнесу, наприклад, аеробні тренування, вправи з боксу, силові тренування, йога, тай-чи, танці, балет на пілоні, фізичне тестування, HIIT/TABATA, Zumba, функціональні тренування, фізичні фітнес, гольф, ви можете займатися під час перегляду підручника. Система містить велику кількість курсів, які можуть допомогти вам всебічно покращити свої фізичні здібності.