Розчин для вологості телевізора

- 2021-10-11-

Theтелевізорє основним інструментом для розваг у нашому повсякденному житті. Якщо телевізор тривалий час перебувати у вологому повітрі, він стане вологим. Телевізори на півночі дуже рідко стають вологими, а телевізори на півдні часто вологі. Коли телевізор намокає, це спричиняє низку проблем, тож як вирішити це, коли телевізор намокає?

1. Якщо телевізор нестабільний через вологу, його слід вимкнути в цей час, відключити живлення телевізора, а потім за допомогою інструменту розібрати корпус телевізора, але будьте обережні Так , якщо ви не знаєте, як його демонтувати, не робіть цього. Люди, які розуміють, можуть допомогти вам розібрати його, а демонтувати лише просту зовнішню оболонку. Ви не можете торкнутися його речами, які є занадто витонченими всередині. У цей час ви можете помістити телевізор у сухе провітрюване місце і дати йому висохнути природним шляхом. Після висихання на повітрі можна встановлюватителевізороболонку, а потім увімкніть телевізор для перегляду.

2. Іноді, коли телевізор вологий, всім здасться, що дисплей телевізора вологий. Насправді це неправильне розуміння. Якщо телевізор зазвичай вологий, то з кинескопом в принципі все в порядку, і це може бути телевізор. Гніздо трубки вологе, якщо гніздо трубки вологе, слід замінити гніздо трубки для телевізора або висушити на повітрі.

3. Після того, як телевізор вологий, ви можете розібрати корпус телевізора, за допомогою фена увімкнути максимальне гаряче повітря та висушити на повітрі внутрішню частину телевізора. Це допоможе прискорити швидкість сушіння телевізора, але він продувається всерединітелевізор. Не розташовуйте ущільнювач фена занадто близько до внутрішньої частини телевізора, щоб запобігти тому, щоб висока температура, викликана феном або феном, не торкалася частин телевізора.

4. Якщо телевізор сильно вологий, зверніться до професійного сервісного персоналу, щоб він відкрити корпус і замінив кришку високого тиску або місце, яке легко загорілося в телевізорі. На телевізійному зображенні, викликаному вологістю телевізора, з’являються сніжинки та кольори. При виникненні таких проблем, як відхилення від норми, слід уточнювати у виробника телевізора, а не у дрібного ремонтника-любителя, щоб не ремонтувати телевізор.

У сезон дощів деякітелевізориз більш тонкими стінками є міцними, що може легко призвести до зволоження телевізорів, оскільки дощова вода має властивість просочувати тонкі стінки. Тому, коли ви зазвичай ставите телевізор, тримайте його подалі від стіни, яка схильна до вологи, а найкраще поставити на стіл. З метою запобіганнятелевізорвід намокання, необхідно стежити, щоб телевізор був включений на півгодини, тому що вологу в телевізорі можна видалити після того, як телевізор буде включено на півгодини, що добре для сушіння телевізора.

Якщо телевізор намокне, він стане нестабільним у використанні, і він буде дуже повільним під час його запуску. Спосіб боротьби з вологістю телевізора не тільки громіздкий, але й затримує наше використання. Тому в повсякденному житті телевізор необхідно захищати від вологи, а телевізор необхідно регулярно обслуговувати.