Типи сенсорних дисплеїв

- 2021-10-12-

Сенсорні екраниможна розділити на чотири типи: резистивний тип, ємнісний тип зондування, інфрачервоний тип і тип поверхневої акустичної хвилі відповідно до використовуваного середовища та принципу роботи. Сенсорний екран поступово модернізується і розвивається від низького до високого класу: від резистивного типу та інфрачервоного типу до ємнісного сенсорного типу та типу поверхневої акустичної хвилі.

Ємнісний дотик
Ємніснийсенсорний екранпокриває прозорий металевий шар на скляну пластину як провідник. На чотирьох сторонах сенсорного екрана є довгі та вузькі електроди, які утворюють в провіднику низьковольтне електричне поле змінного струму. Коли палець торкається шару металу, коли до нього торкається струмопровідний предмет, це змінює ємність контакту. Струм від чотирьохсторонніх електродів буде надходити до контакту. Контролер може визначити положення дотику через струм. Оскільки ємність змінюється в залежності від температури, вологості або умов заземлення, її стабільність погана, і виникає тенденція до дрейфу.
Резистивний дотик
Резистивнийсенсорний екранв основному це структура з тонкої плівки та скла. При дотику до ITO на нижньому шарі плівки торкнеться ITO на верхньому шарі скла, і повідомлення буде надіслано через датчик, а потім від контролера до комп’ютера. Перетворіть до значень X і Y на екрані, завершите дію клацання та покажіть її на екрані.